Náš tým

Mgr. Tamara Svrčková

Ředitelka

Psycholožka a terapeutka Tamara Svrčková je zakladatelkou DC Protěž a stojí za veškerými aktivitami této neziskové organizace.  Zajišťuje bezproblémové fungování všech služeb Komunitního centra, poskytuje supervizi dobrovolníkům a je kontaktní osobou pro zájemce o volnočasové aktivity pro seniory. 

dc.protez@centrum.cz

Luděk Svrček

Vedoucí vychovatel ve školičce Grébovka
 a koordinátor dobrovolní

Luděk Svrček se dlouhodobě věnuje práci s dobrovolníky, zajišťuje řízení jednotlivých projektů (například  Dětský den 
v Grébovce , Vánoční besídka) a zároveň je vedoucím vychovatelem dětské skupiny ve školičce Grébovka. Disponuje nejen odbornou kvalifikací pro péči o předškolní děti, ale také  několikaletou praxí v oblasti práce s dětmi i se seniory a bohatými zkušenostmi v rámci organizace a produkce neziskových projektů.

svrcek@dcprotez.cz

Mgr. Vendula Matysová

Vychovatelka a lektorka volnočasových aktivit pro děti

Vendula u nás začínala jako dobrovolnice pro práci se seniory
a dětmi. Postupem času se v pomáhajících profesích našla a v tuto chvíli je v naší školičce Grébovka na plný úvazek. Vystudovala Mezinárodní vztahy  a evropská studia na Metropolitní univerzitě, získala praxi jako lektorka francouzského jazyka a opér ve Velké Británii. 

matysova@dcprotez.cz


Kateřina Minářová

vychovatelka ve školičce

Katka vystudovala gymnázium a následně získala odbornou kvalifikaci pro péči o předškolní děti. Mezi její dlouholeté zájmy patří tanec a pohybové aktivity, což také plně uplatňuje při práci ve školce. Vede děti ke zdravému pohybu a rozvíjí tak jejich pohybové i motorické schopnosti.

minarova@dcprotez.cz

Zuzana Arnadová

Koordinátorka dobrovolníků a PR

Zuzana Arnadová vystudovala obor Jazyková a literární kultura na UHK. Pracovala jako novinářka a redaktorka přílohy o vzdělávání v Hospodářských novinách a pro práci s dětmi získala praxi v australské Sydney na The Czech and Slovak school of Sydney. Ze svých zkušeností dnes těží v rámci dobrovolnických aktivit pro DC Protěž, na které ji nejvíce baví práce s lidmi, a proto se vydala cestou koordinátorky dobrovolníků.

arnadova@dcprotez.cz

Ing. Edita Minxová

účetní

Pečlivá, svědomitá a ochotná je naše paní účetní, jsme rádi že jí máme.

edita@taxpartner.cz


Pavla Pastrňáková

Pečovatelka pro seniory

Pavla Má vřelý vztah k seniorům i dětem, je obětavá a pečlivě se stará o to, aby se u nás každý cítil dobře.

pavla-pastrnakova@seznam.cz