Léto jsme si pořádně užili

15.10.2017

Vždycky to tak rychle uběhne. Léto je za námi, tak se pojďme ohlédnout, co jsme všechno společně zvládli, ať už s dětmi ze Školičky, nebo s našimi dobrovolníky.

S dětmi z naší Školičky Grébovka jsme se byli podívat ve Valdštejnské jízdárně a v přilehlém parčíku jsme si užili legraci a snědli svačinu nachystanou od naší šikovné paní kuchařky. Dalším cílem byla stanice přírodovědců na Smíchově, kde jsme viděli spoustu hezkých zvířátek. Z mávání na vláčky poblíž vlakové stanice nádraží Vršovice se stane pravděpodobně naše tradice, protože to s dětmi máme rádi. Největší fanoušek je malý Kristiánek. Na podzim nás čeká spoustu procházek zejména barevnými parky poblíž naší Školičky a také hodně kreslení. :)

I v létě chodili naši dobrovolníci navštěvovat seniory Prahy 10 každou druhou neděli. Letos bylo mnoho slunečných dnů, tak se nám často dařilo chodit do parku nebo alespoň vyjít ven před domovy seniorů a sednout si na nejbližší lavičku a jen tak rozjímat. Zdravý mladý člověk si ani nemůže představit, kolik radosti může takovou maličkostí někomu způsobit. Kdo by se k nám chtěl přidat, stačí pouze chuť a najít si čas na dvě hodiny v těchto termínech:

neděle 29. 10. od 14 do 16 hod. v Domově pro seniory Vršovický zámeček

neděle 12. 11. od 14 do 16 hod. v Domově pro seniory e Zvonkové

neděle 26. 11. od 14 do 16 hod. v Domově pro seniory U Vršovického nádraží