Blog

 

Taneční hrátky pro děti ve věku od 2 do 4 let. Prostřednictvím pohybových a tanečních cvičení na rytmickou hudbu jsou děti vedeny k radosti z tvořivého pohybu a ke zdravému životnímu stylu. Děti si díky vhodně zvoleným aktivitám zdokonalují motoriku a postupně i celkové pohybové dovednosti .Kontakt pro zájemce: dc.protez@centrum.cz

Prostřednictvím pohybových cvičení, her a příběhů jsou děti vedeny k radosti z tvořivého pohybu a ke zdravému životnímu stylu. Naše metodika vychází z poznatků psychomotorického vývoje a cvičební program je zaměřen především na prevenci poruch pohybového aparátu.
Kontakt pro zájemce: dc.protez@centrum.cz

Společně s dobrovolníky navštívíme osamělé seniory, kteří potřebují pomoc a podporu, nebo společnost druhé osoby ke spokojenému a naplněnému životu.

V sobotu 15.12 od 11 do 13 hodin vás budeme čekat u našeho stánku PROTĚŽ na Kubánském náměstí. Děti si u nás mohou vyzkoušet malování na sklo a ozdobit si skleničku dle své vlastní fantazie, kterou si od nás odnesou za symbolických 20 KČ jako dárek. Pochlubíme se však také originálním foto-kalendářem s Petrou Janů, svíčkami z včelího vosku a...

Celý rok jsme se snažili zachytit atmosféru všech našich aktivit a spolu s naší dlouholetou patronkou Petrou Janů se nám nakonec podařilo vytvořit krásný kalendář dobrých skutků. Zakoupením kalendáře přispějete na provoz neziskové organizace Protěž.

Na Mikuláše se děti ze Školičky Grébovka hodně těší a proto se naučily několik krásných písniček a básniček, které by vám chtěly předvést. Tímto vás chceme všechny pozvat 5. 12. na Mikulášskou nadílku s Protěží. Začínat budeme v 15:00 a budeme rádi, když dorazíte.

Vždycky to tak rychle uběhne. Léto je za námi, tak se pojďme ohlédnout, co jsme všechno společně zvládli, ať už s dětmi ze Školičky, nebo s našimi dobrovolníky.